Co nabízíme

!!!  3D skenování a následný 3D tisk je revoluční technologie, díky níž můžete uchovat reálnou podobu trojrozměrných objektů včetně lidského těla  !!!

3D Mirror se specializuje především na skenování osob a následnou tvorbu masek, bust a celých postav. Kromě skenování osob však nabízíme i skenování jiných objektů (například uměleckých předmětů) a také poskytujeme využití 3D skeneru pro průmyslové účely.

Jak to funguje?

Na začátek je důležité připomenout, že skenování není nijak zdravotně závadné, jelikož Artec Eva Lite využívá pouze odrazu světelných paprsků. Proto je skenování vhodné nejen pro dospělé jedince včetně těhotných žen, ale také pro děti.

Na skenování je nutné se speciálně připravit – více informací se dozvíte zde.

Samotný proces skenování, trvá přibližně od 10 – 30 minut. Podívejte se na krátké video*, které je názornou ukázkou.

*Prozatím skenujeme bez textury.

Skeny jsou poté odeslány našim specialistům, kteří z nich sestaví hrubý model, který je pak upraven do výsledné podoby. Tyto úpravy jsou velmi časově náročné a mohou trvat i několik hodin.

Finální model zobrazujeme, samozřejmě se souhlasem zákazníka, v naší galerii, odkud je možné jej nasdílet na socíální sítě a také si jej můžete nechat vytisknout na naší 3D tiskárně.

Kde skenujeme?

Skenování provádíme:

  1. Po domluvě se zákazníkem ve vybraných fotoateliérech v Brně.
  2. V sídle firmy v Rýmařově – Janovicích.
  3. V pohodlí Vašeho domova. Jediným požadavek je dobře osvětlená místnost, kde je volný prostor cca 2 x 2 metry.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!